Objavljeno: 06.10.2014. u 20:46

11. KOLO OMLADINSKE PREMIJER LIGE

Kadeti Velikana iz Platonove pitanje pobjednika u meču 11. kola protiv Viteza riješili su već nakon 14 minuta – za vođstvo je u 3. minutu pogodio Miloš Kuzmanović, da bi, ispostaviće se kasnije, konačan rezultat 11 minuta kasnije postavio Radovan Perišić i tako doveo svoj tim do šeste pobjede u 11 mečeva i četvrto mjesto na tabeli.

Junak Borčevih juniora u meču sa Vitežanima bio je Predrag Zekanović, koji je u pobjedi rezultatom 4:2 postigao sva četiri gola i to u 33, 40. 42. i 47. minutu. Strijelci za goste bili su Juraj Petrović u 39. i Neven Vujica u 85. minutu. Juniorima je trijumf nad Vitezom bio ukupno peti u ligi, te su na tabeli sedmi.

U narednom kolu kadeti i juniori Borca gostovaće u Tuzli.

KADETI

BORAC – VITEZ 2:0

stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 20, sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš), žuti kartoni: Bamburać, Ševarika (Borac), Bajo, Palavra, Frljić (Vitez).

BORAC: Pupovac, Marić, Bamburać, Kuzmanović, Perišić, Ilić, Mrzić, Jekić, Batar, Bubić, Babić. Još su igrali: Bojanić, Jarić, Ševarika, Stanković, Bilal.

VITEZ: Badrov, M. Vujica, I, Vujica, Baškarad, Frljić, Marko Lujanović, Palavra, Džepina, Bajo, Ivišić, Križanović. Još su igrali: Sučić, Šimić, Mario Lujanović, Babić, Šarić.

JUNIORI

stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 20, sudija: Milan Docić (Banjaluka), žuti kartoni: Petrović (Vitez).

BORAC: Ilić, Petrović, Adm. Ljutić, Danilović, Zekanović, Malinić, Milosavljević, Popović, Pejaković, Dujaković, Tučić. Još su igrali: Majetić, Topić, Petković, Kanješić, Adn. Ljutić.

VITEZ: Matković, Stanić, Fišić, De. Jukić, Petrović, Da. Jukić, Ramljak, Gudelj, Matković, Ljubas, Vujica. Još su igrali: Krezić, Radoš, Brkan, Ivoš, Zekić.