Objavljeno: 21.08.2014. u 16:02

3. KOLO OMLADINSKE PREMIJER LIGE

U trećem kolu omladinske Premijer lige mlađe selekcije Borca su na Gradskom stadionu dočekale timove Travnika i zabilježile po pobjedu i neriješen rezultat. Pitanje pobjednika u duelu kadeta dva kluba riješeno je već nakon prvog poluvremena, u kojem je Miloš Kukić postigao tri gola. U nastavku meča gosti su preko Amera Torlaka samo ublažili poraz.

Mnogo više uzbuđenja viđeno je u okršaju juniora, koji je završen rezultatom 2:2. Borac je poveo u 38. minutu pogotkom Nikole Dujakovića iz jedanaesterca, a gosti su izjednačili u 47. minutu preko Imraha Vihrića, koji je ušao u igru na startu drugog poluvremena. Samo osam minuta kasnije Travničani preko Selmina Đogića dolaze do prednosti, a konačan rezultat postavio je Ilija Danilović u 85. minutu.

Nakon tri odigrana kola kadeti Borca zauzimaju četvrto mjesto na tabeli sa 6 bodova, dok su juniori deveti sa četiri.

U narednom kolu omladinci Borca gostuju u Zenici.

KADETI

BORAC – TRAVNIK 3:1

stadion: Gradski, gledalaca: 50, sudija: Miloš Gigović (Gradiška), žuti kartoni: Ganić (Travnik).

BORAC: Pupovac, Marić, Kukić, Mezić, Jekić, Maksimović, Batar, Bubić, Babić, Tatić, Bojanić. Još su igrali: Dubravac, Ilić, Perišić, Kuzmanović, Nedić.

TRAVNIK: Selman, Alibegović, Malkoč, Marin, Ganić, Nuhagić, Dautović, Strmonja, Lovrinović, Torlak, Otuzbir. Još su igrali: Baltić, Bilać, Terzić, Vrebac, Hasičić.

JUNIORI

BORAC – TRAVNIK 2:2

stadion: Gradski, gledalaca: 50, sudija: Dragan Petrović (Sanski Most), žuti kartoni: Kanješić (Borac), Pinjo, Ramulj (Travnik).

BORAC: Šajić, Ljutić, Petrović, Danilović, Zekanović, Malinić, Milosavljević, Popović, Pejaković, Dujaković, Tučić. Još su igrali: Kremenović, Topić, Kanješić.

TRAVNIK: Kobilica, Ramulj, Pinjo, Kulaš, Baručija, Ramić, Đulabić, Kadrić, Lovrić, Hasanbegović, Đogić. Još su igrali: Vihrić, Omerović, Brkić.