Objavljeno: 09.02.2015. u 12:33

”CRVENO-PLAVI” SAVLADALI TRIGLAV

Fudbaleri Borca savladali su u posljednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Istri ekipu Triglava iz Kranja, koja se takmiči u elitnom rangu slovenačkog fudbala, rezultatom 1:0. Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Damjan Marčeta u 61. minutu, kojem je gol protiv Slovenaca drugi u dresu Velikana iz Platonove tokom tekućeg pripremnog perioda, nakon što je juče zatresao mrežu mađarskog Đermota u meču za peto mjesto na Istarskom zimskom kupu.

U utakmici protiv tima iz Kranja šef stručnog štaba Vinko Marinović priliku je pružio fudbalerima sa manjom minutažom, a od prvog minuta na teren su istrčali: Gajić, Kondić, Pilipović, Runić, Đajić, Redžić, Savić, Savanović. N. Dujaković, Marčeta i Koljić. Priliku da zaigraju protiv Triglava još su dobili: M. Ilić, Tučić, Macanović, Stevandić, Kraljević i Predragović.