Objavljeno: 01.09.2014. u 13:00

6. KOLO OMLADINSKE PREMIJER LIGE

U šestom kolu omladinske Premijer lige kadeti i juniori Borca gostovali su u Širokom Brijegu, gdje su zabilježili jedan neriješen rezultat i poraz. U meču kadeta dva kluba nije bilo pogodaka, dok je u utakmici juniora viđeno čak devet golova, a trijumfovali su domaći rezultatom 5:4, uz čak četiri gola Luke Menala.

Stefan Trivan doveo je Borac u vođstvo već u sedmom minutu, međutim Menalo sa dva gola, u 29. i 44. minutu, donosi prednost svom timu. Luka Juričić je u 53. minutu povisio na 3:1, da bi samo minut kasnije Vuk Milosavljević smanjio Borčev zaostatak.

U 60. minutu ponovo pogađa Menalo za 4:2, ali Adnan Ljutić pet minuta kasnije postiže treći gol za Borac. U 75. minutu Menalo postiže svoj četvrti gol, a peti za Široki Brijeg, da bi konačan rezultat postavio Nikola Dujaković iz penala u sudijskoj nadoknadi.

Nakon šest kola kadeti Borca nalaze se na šestom mjestu sa 11 bodova, dok su juniori osmi sa osam. U narednom kolu, koje se igra sljedećeg vikenda, Borčevi omladinci dočekaće ekipe Slavije.

KADETI

ŠIROKI BRIJEG – BORAC 0:0

stadion: SC Musa – Karačić, gledalaca: 30, sudija: Frano Jelić (Mostar), žuti kartoni: F. Jurić (Široki Brijeg), Bubić, Ilić (Borac).

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Bajo, Nikić, Bojo, Milićević, Marušić, Vukoja, Grbešić, S. Jurić, Knežević, F. Jurić. Još su igrali: Bazina, Ivanković, Čulina, Marić.

BORAC: Pupovac, Marić, Kuzmanović, Kukić, Mrzić, Jekić, Maksimović, Batar, Bubić, Babić, Tatić. Još su igrali: Bojanić, Jarić, Ševarika, Stanković, Ilić.

JUNIORI

ŠIROKI BRIJEG – BORAC 5:4

stadion: SC Musa – Karačić, gledalaca: 30, sudija: Darko Obradović (Mostar), žuti kartoni: Zovko (Široki Brijeg), Petrović, Danilović (Borac).

ŠIROKI BRIJEG: Brkić, Ljubić, Leko, Čolak, Šaravanja, Zovko, Matić, Lončar, Juričić, Menalo, Doći. Još su igrali: Kovačević, Prekpaljaj, Bondža, Sabljić, Dodig.

BORAC: Ilić, Adn, Ljutić, Petrović, Danilović, Malinić, Milosavljević, Trivan, Popović, Pejaković, Dujaković, Tučić. Još su igrali: Trninić, Čajić, Topić, Tica, Adm. Ljutić.