Objavljeno: 06.09.2014. u 21:59

7. KOLO OMLADINSKE PREMIJER LIGE

U sedmom kolu omladinske Premijer lige Borčeve mlade snage upisale su dva sigurna trijumfa nad Slavijom – oba puta bilo je po 3:0. Nakon nepotpunog sedmog kola kadeti Velikana iz Platonove zauzimaju četvrto mjesto na tabeli sa 14 bodova, dok su juniori šesti sa 11.

Do odlaska na odmor Borčevi kadeti stekli su dva gola prednosti – Borac je u vođstvo doveo Živko Bubić u 32. minutu, dok je prednost udvostručio Slaviša Maksimović pet minuta kasnije. Pobjedu je u 67. minutu potvrdio Miloš Kukić i tako postigao svoj deseti ovosezonski gol.

U meču juniora dva kluba, Borac je do prednosti stigao u završnici prvog poluvremena, tačnije u 42. minutu, kada je mrežu Slavije pogodio Nikola Dujaković. Admir Ljutić je u 64. minutu povosio na 2:0, a konačan rezultat postavio je rezervista Branko Trninić 15 minuta prije kraja.

U narednom kolu, koje se igra sljedećeg vikenda, Borčevi omladinci gostuju u Mostaru ekipama Zrinjskog.

KADETI

BORAC – SLAVIJA 3:0

stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 40, sudija: Miloš Gigović (Gradiška).

BORAC: Pupovac, Gvozdenović, Kuzmanović, Kukić, Ilić, Mrzić, Jekić, Maksimović, Batar, Bubić, Babić. Još su igrali: Bojanić, Rosić, Jarić, Stanković, Bilal.

SLAVIJA: Terzić, Urta, Šušić, Mandić, Kanostrevac, Taušan, Lubura, Milinković, Bjeloš, Kljajić, Popovac. Još su igrali: Stojanović, Ćimić, Asentić, Lukić, Šiljegović.

JUNIORI

stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 40, sudija: Dragan Petrović (Sanski Most).

BORAC: Ilić, Adn. Ljutić, Petrović, Adm. Ljutić, Danilović, Zekanović, Malinić, Milosavljević, Popović, Pejaković, Dujaković. Još su igrali: Trninić, Čajić, Topić, Tica, Kanješić.

SLAVIJA: Brko, Ljuca, Torlaković, Kahrimanović, Zuko, Hreljić, Stojanović, Perović, Lučić, Lalović, Tešanović. Još su igrali: Soknić, Kulina, Lučić, Ćorić, Lučić.