Objavljeno: 28.09.2014. u 19:28

BORAC GOLOM JOVIĆA DO POBJEDE U BIJELJINI

Fudbaleri Borca upisali su i treću premijerligašku pobjedu u nizu savladavši juče u Bijeljini, u utakmici devetog kola, ekipu Radnika rezultatom 0:1. Trenutak odluke dogodio se u 36. minutu, kada je Miloš Žeravica u gol-šansu izbacio Jovića koji iskosa sa desne strane pogađa suprotni ugao gola domaće ekipe.

Tako su izabranici Vinka Marinovića na najbolji način najavili derbi utakmicu sa sarajevskim Željezničarom, koja je na rasporedu sljedećeg vikenda. „Crveno-plavi“ su vezali tri premijerligaške pobjede (Slavija, Zrinjski i Radnik), a nisu poraženi u posljednjih šest utakmica u svim takmičenjima.

RADNIK – BORAC 0:1

strijelac: 0:1 Jović (36. minut), stadion: Gradski u Bijeljini, gledalaca: 500, sudija: Husein Terzić (Travnik), žuti kartoni: Lazić, Hasanović, Đurđić, Krsmanović (Radnik), Jović, Jevtić, Grujić, Dujaković (Borac).

RADNIK: Bodiroga, Vučinić (od 80. Antić), Obradović, Lazić, Basrak, Đurđić (od 65. Krsmanović), Memišević, Galešić, Mašić, Milović, Hasanović (od 72. Hadžić).

BORAC: Avdukić, Žeravica, Kostić, Ilić (od 75. Dujaković), Bečelić, Jović (od 79. Malbašić), Pilipović, Grujić, Jevtić, Subić (od 82. Radinović), Žižović.