Objavljeno: 30.04.2017. u 15:25

BORAC GOLOM VLADANA DANILOVIĆA SLOMIO OTPOR DRINE

Fudbaleri Borca zabilježili su novu pobjedu u Prvoj ligi Republike Srpske pobijedivši na Gradskom stadionu, u okviru 25. kola (3. kolo Lige za šampiona), sastav zvorničke Drine rezultatom 1:0. Trenutak odluke dogodio se u 60. minutu, kada je korner sa desne strane izveo Ivan Delić, loptu nije uspio da zahvati kapiten Boris Raspudić, ali jeste u srcu kaznenog prostora drugi štoper Borca Nemanja Vejnović, koji je potom odigrao povratni pas za Vladana Danilovića, koji ne oklijeva i sjajnim udarcem “iz prve” šalje loptu iza leđa golmana gostiju Nikole Anđelkovića.

Do kraja sezone preostalo je da se odigra još sedam kola, a u prvom narednom će Borac gostovati u Derventi ekipi Tekstilca. U toj utakmici, šef stručnog štaba Vule Trivunović neće moći da računa na asistenta kod sinoćnjeg gola Nemanju Vejnovića, kojem je sinoć, u 86. minutu, pokazan treći akumulirani žuti karton.