Objavljeno: 29.10.2016. u 18:52

BORAC GOLOVIMA DUJKOVIĆA I KUKIĆA DO SLAVLJA

Fudbaleri Borca savladali su danas u Gradišci domaću Kozaru rezultatom 0:2 u utakmici 13. kola Prve lige Republike Srpske i zabilježili osmu pobjedu u tekućoj sezoni. Crveno-plavi su do rezultatske prednosti stigli u 18. minutu nakon solo-akcije i šuta Miloša Dujkovića sa 20 metara, dok je konačan rezultat, u drugom minutu sudijske nadoknade, postavio Miloš Kukić svojim debitantskim golom u tekućoj sezoni.

Tri kola prije kraja jesenjeg dijela šampionata izabranici Vuleta Trivunovića, koji su na posljednja tri susreta u šampionatu (tri gostovanja) osvojili 7 bodova, zadržali su tri boda prednosti ispred prijedorskog Rudara, koji je danas na domaćem terenu savladao Slaviju iz Istočnog Sarajeva rezultatom 3:1.

U narednoj utakmici, 5. novembra u 14:30 časova, Borac će na Gradskom stadionu ugostiti mrkonjićku Slobodu, koja je u dosadašnjem toku sezone nanijela jedini poraz našem timu.