БОРАЦ И КОПЕР РЕМИЗИРАЛИ У МЕДУЛИНУ

Фудбалери Борца забиљежили су данас и први неријешен резултат на припремама у Медулину одигравши 2:2 са Копером, некадашњим шампионом Словеније и освајачем Куа из прошле сезоне. Као и у дуелу са Хорном, тим Александра Јањића примио је два гола у раној фази утакмице, али је данас успио да се резултатски врати у меч и у посљедњих пола сата постигне два гола те стигне до ремија.

Словеначки тим је мрежу Горана Вуклиша тресао у 3. и 12. минуту, али је до ремија стигао у наставку, головима Арманда Манцеа у 57. и Федора Предраговића у 78. минуту. Иначе, вриједи истаћи да је први гол словеначке екипе био дјело Алберта Риере, некадашњег члана славног Ливерпула.

Наредну контролну утакмицу наш Борац ће одиграти у уторак (16. фебруар), када ће у повратку из Медулина снаге одмјерити са загребаком Локомотивом, док је генерална проба заказана за 20. фебруар, када ће Борац играти против Текстилца.