Objavljeno: 18.02.2018. u 18:20

BORAC LAKO PAO U BIJELJINI

borac-hrvatskidragovoljac

Fudbaleri Borca poraženi su na otvaranju drugog dijela sezone u fudbalskoj Premijer ligi BiH u Bijeljini od ekipe Radnika 3:0.

Meč 19. kola na Gradskom stadionu u najvećem gradu Semberije odlučen je već u prvom dijelu, kada je domaćin nakon prvih 17 minuta vodio sa 2:0.

Prvi gol postigao je Beširević u 15. minutu poslije dobre akcije Pece i Đurića.

Samo dva minuta kasnije Hadžić je kaznio odbranu Borca. Nakon solo akcije u šesnaestercu pokušao je da ubaci, a kada mu se lopta od bloka vratila u noge šutirao je praktično iz mrtvog ugla i matirao Savatovića za 2:0. Radnik je bio mnogo opasniji u prvom poluvremenu, a najbolja prilika Borca bio je slobodnjak Radulovića, ali se istakao golman domaćih Lučić.

Najbliži golu Borac je bio u 70. minutu kada je Karić pogodio stativu.

Konačnih 3:0 za Radnik postavio je Bradonjić.

U narednom, 20. kolu Borac je domaćin ekipi Krupe. Taj meč igra se u nedelju 25. februara sa početkom u 15.30 časova.