Objavljeno: 21.07.2011. u 0:16

BORAC – MAKABI 3:2

Nakon nesretnog poraza u Haifi od 5:1, naši fudbaleri su izuzetno borbenom igrom opravdali ime kluba i dostojanstveno se oprostili od Lige prvaka pobjedivši Makabi sa 3:2!

U 8. minutu gosti iz Haife pogađaju stativu Asmira Avdukića, ali već minut kasnije večeras odlični Krunić pogađa za 1:0. Dvališvili u 24. minutu zabija za izjednačenje Makabija na optše razočaranje naše publike. Ipak, Borac na odmor odlazi za golom prednosti, kada ponovo Krunić postiže pogodak u 34. minutu, nakon šuta Grahovca.

U drugom poluvremenu postignut je po jedan pogodak na obe strane. U 53. minutu Dvališvili postiže svoj drugi pogodak. 6 minuta prije kraja, Borac preko Vidakovića dolazi do zasluženog pobjedonosnog pogotka na veliku radost svih navijača Borca.