Objavljeno: 05.11.2016. u 18:04

BORAC NEMILOSRDAN U DUELU SA SLOBODOM

Fudbaleri Borca sigurnim koracima su nastavili put ka osvajanju jesenje titule u Prvoj ligi Republike Srpske pošto su danas na Gradskom stadionu, u okviru 14. kola, savladali mrkonjićku Slobodu rezultatom 5:0. Dvostruki strijelci za naš tim bili su Miloš Kukić i Slađan Antić, dok je jednom golmana gostiju Darijana Matovića savladao Siniša Radoja.

Borac je do prednosti stigao u 27. minutu nakon što je sa bijele tačke bio precizan Radoja, dok je u posljednjim sekundama prvog dijela prednost udvostručio Antić. Isti igrač je pogodio za 3:0 u 67. minutu nakon greške gostujuće odbrane, u 88. minutu je penal u gol pretvorio Kukić, da bi isti fudbaler samo dva minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Pretposljednju utakmicu u jesenjem dijelu prvenstva Borac će odigrati sljedeće subote u Doboju protiv Sloge.