Objavljeno: 07.04.2014. u 15:53

BORAC PORAŽEN OD SLAVIJE

Fudbaleri Borca upisali su osmi poraz u Premijer ligi BiH izgubivši juče u Istočnom Sarajevu od domaće Slavije rezultatom 2:0. Oslabljen neigranjem Harisa Handžića i Siniše Dujakovića (tri žuta kartona), te Stefana Dujakovića, Ivana Dragićevića i Nebojše Runića, Borac nije pružio partiju kakvu smo imali priliku da gledamo na domaćim mečevima protiv Veleža i Sarajeva, što je Slavija iskoristila i stigla do važne pobjede u borbi za opstanak.

Slavija je bila bolji rival većim dijelom utakmice, a do prednosti dolazi u 40. minutu: centaršut sa desne strane izveo je Denis Čomor, a loptu iza leđa Avdukića skrenuo štoper Borca Darko Đajić. Konačan rezultat postavljen je u 86. minutu akcijom Slavijinih „rezervista“ Oglečevca i Prodanovića: Oglečevac upućuje centaršut, Avdukić loše reaguje, a do lopte stiže Prodanović i pogađa za 2:0.

U narednom kolu Borac će na Gradskom stadionu dočekati ekipu Rudar Prijedora.

SLAVIJA – BORAC 2:0 (1:0)

stadion: SRC Slavija