Objavljeno: 30.07.2016. u 20:10

BORAC SIGURAN PRED PRVO KOLO

Fudbaleri Borca savladali su danas na Gradskom stadionu ekipu novogradske Slobode rezultatom 3:0 u generalnoj probi pred početak Prve lige Republike Srpske. Dvostruki strijelac za naš tim bio je napadač Gedeon Guzina i to u 3. i 24. minutu, a konačan rezultat postavio je štoper Nemanja Vejnović u 85. minutu.

Borac je do vođstva stigao, kako rekosmo, golom nekadašnjeg napadača Tekstilca koji je poentirao nakon centaršuta Miloša Dujkovića sa lijeve strane. U 25. minutu Guzina je povisio rezultat, ali nakon idealnog upošljavanja Slađana Antića sa desnog boka. U 85. minutu Ognjen Škorić je izveo korner, a najprisebniji pored svog čuvara bio je Vejnović koji je glavom matirao čuvara mreže Slobode Damira Krupića.

Borac je utakmicu počeo u sastavu: Avdukić, Erić, Popović, Grahovac, Prljeta, Kiso, Dujković, Radoja, Malbašić, Antić i Guzina. Još su igrali: Vejnović, Škorić, Delić, Petrović, Kondić, Kukić, Trninić i Mišić.