Objavljeno: 07.04.2012. u 15:34

BORAC – TRAVNIK (tekstualni prenos uživo)

Današnju utakmicu, koja se igra pred praznim Gradskim stadionom, možete da pratite uživo putem tekstualnog prenosa na ovoj stranici. Nije potrebno da konstantno osvježavate stranicu, prenos će se ažurirati sam iz minuta u minut.

Ovog trenutka označen je kraj utakmice. Konačan rezultat: 1:0. Hvala što ste nas pratili!

90+1 minut – Kraći prekid, ukazuje se medicinska pomoć Perici Ivetiću, ali on će ubrzo da nastavi utakmicu.

90. minut – Stajić je kratko izveo korner ali gosti su uspjeli da iznesu loptu sa svoje polovine.

90. minut – Igraće se još tri minute sudijske nadoknade.

89. minut – Korner za goste ali loptu izbacuju fudbaleri Borca.

88. minut – Treća izmjena u ekipi Borca. Teren je napustio Saša Kajkut a u igru je ušao Bojan Marković.

86. minut – Odličan dupli pas Stupara i Grahovca, ali Stupar loše centrira i lopta završava u gol autu.

85. minut – Posljednja izmjena u redovima gostiju. U igru ulazi Rijad Pljevljak a teren napušta Veldin Muharemović.

81. minut – Nakon centaršuta Žarića sa druge stative volej udarcem šutirao je Stajić ali lopta odlazi zamalo pored gola gostiju.

80. minut – Izmjena u ekipi Borca. Teren je napustio Ognjen Radulović a u igru je ušao Marko Maksimović.

79. minut – Solo prodor Krunića završava udarcem koji je izblokiran od strane Vujčića.

76. minut – U kontranapadu Borca, Krunić je uposlio Stajića koji mu vraća povratnu loptu ali pokušaj Krunića sa šesnaest metara zaustavlja Fejzić.

73. minut – Prva izmjena u ekipi Borca. Teren napušta strijelac za sada jedinog pogotka Srđa Knežević a na teren ulazi Milan Stupar.

71. minut – Prekršaj sa desne strane je izveo Muharemović ali loptu sigurno hvata Antolović.

70. minut – Žuti karton za Pericu Ivetića zbog prekršaja na polovini Borca.

67. minut – Druga izmjena u redovima Olimpika, iz igre je izašao Kapić a u igru je ušao Smajić.

66. minut – Ubačaj Radulovića sa lijeve strane na Stajića ali loptu hvata Fejzić.

62. minut – Polukontra Borca, Krunić je probio do šesnaesterca gostiju ali je uputio loptu u prazno.

59. minut – Igra se većinom odvija na sredini terena, bez izglednih prilika za gol.

55. minut – Stajić je uposlio Krunića koji odlično šutira ali je bio zamalo neprecizan i lopta odlazi tik iznad prečke.

55. minut – Izmjena u redovima Olimpika. U igru ulazi Miloš Đorđević a teren napušta Dženan Durak.

52. minut – Prvi žuti karton na utakmici, dobio ga je Boris Raspudić.

Kombinovali su Radulović i Krunić, vezista Borca je propustio loptu a sa otprilike 17 metara sjajnim i odmjerenim udarcem Knežević je savladao Fejzića.

50. minut – 1:0! Strijelac pogotka je Srđa Knežević.

48. minut – Krunić je iznudio korner za Borac. Radulović izvodi kratko do Kneževića čiji centaršut postaje lak plijen golmana Fejzića.

46. minut – Korner za Olimpik. Đurić je ubacio loptu u šesnaesterac Borca gdje se Zolj nije najbolje snašao.

46. minut – Počelo je drugo poluvrijeme. Bez izmjena u ekipama.

Ovog trenutka označen je kraj prvog poluvremena. Rezultat: 0:0.

45+1 minut – Udarac Stajića sa ćoška šesnaesterca međutim intervenisala je odbrana gostiju, a na drugoj strani u kontranapadu nije se najbolje snašao Durak.

45. minut – Igraće se još jedan minut sudijske nadoknade u prvom poluvremenu.

43. minut – Snažan udarac Stajića sa desne strane ali ponovo se zatresla vanjska mreža gostiju.

41. minut – Sa desne strane je centrirao Knežević, u dobroj poziciji se našao Radulović ali nije uspio da uputi udarac ka golu Olimpika.

39. minut – Treći korner za Borac. Udarac iz velike udaljenosti je uputio Perica Ivetić ali je lopta završila visoko preko prečke Fejzića.

35. minut – Odlična prilika za Borac. Radulović je solo prodorom ušao u kazneni prostor gostiju, vratio loptu do Ivetića koji je šalje Grahovcu na šesnaest metara, međutim, udarac Grahovca je zatresao spoljnu mrežu gostiju.

32. minut – Gužva u kaznenom prostoru gostiju. Centaršut je uputio Stajić ali niko od igrača Borca nije uspio da uputi udarac prema golu.

28. minut – Nakon centaršuta iz slobodnog udarca koji je izveo Đurić, lopta dolazi do Muharemovića, ali njegov udarac završava u bloku fudbalera Borca.

26. minut – Odličan centaršut Žarića sa lijeve strane, najviši u kaznenom prostoru je bio Stajić ali je loše šutirao glavom.

24. minut – Prvi udarac nakon dužeg vremena a uputio ga je Vujčić, međutim siguran je bio Antolović.

21. minut – Drugi prekid zbog povreda igrača Olimpika.

18. minut – Stajić je oštro ubacio sa desne strane ali Radulović ne stiže loptu.

16. minut – Novi udarac Grahovca iz velike daljine, lopta odlazi visoko preko gola.

14. minut – Izvrsna prilika za Olimpik u kojoj se našao bivši igrač Borca Bučan međutim traljavo šutira i rezultat ostaje 0:0.

13. minut – Dobar pokušaj Kajkuta sa osamnaest metara ali je Fejzić siguran na golu.

12. minut – Gužva pred golom Olimpika ali niko od fudbalera Borca nije uspio da uputi udarac.

11. minut – Stopostotna prilika za Borac. Nakon ubacivanja Radulovića iz ugla Krunić šalje loptu glavom pored gola.

11. minut – Još jedan korner za Borac, sada sa druge strane.

11. minut – Prvi udarac iz ugla za Borac.

9. minut – Prvi korner za Olimpik nakon prekida sa lijeve strane. Loptu iznose igrači Borca.

8. minut – Lopta je malo više u posjedu igrača Borca ali za sada bez ozbiljnijih prilika.

5. minut – Odličan pokušaj Grahovca sa otprilike 20 metara ali siguran je bio Fejzić.

2. minut – Prva akcija igrača Borca, sa desne strane je centrirao Stajić a Kajkut nije baš najbolje zahvatio loptu.

Ovog trenutka počela je utakmica, prvi sa centra su krenuli igrači Borca.

Utakmica će početi sa minutom ćutanja u znak sjećanja preminulog bivšeg igrača i trenera Ilije Miljuša.

Glavni sudija današnje utakmice je Tomislav Čuić a njegovi pomoćnici su Anto Sučić i Elvis Prošić.

Poštovani posjetioci zvaničnog veb sajta FK Borac, za nekoliko trenutaka počinje 22. kolo Premijer lige BiH između Borca i Olimpika.

Za Olimpik nastupaju: 1 Irfan Fejzić, 4 Nihad Suljević, 3 Ivan Vujčić, 24 Miloš Vidović, 6 Bojan Regoje, 18 Amir Zolj, 8 Veldin Muharemović, 20 Velibor Đurić, 15 Sead Bučan, 17 Semir Kapić, 10 Dženan Durak.

Za Borac nastupaju: 1 Marijan Antolović, 4 Perica Ivetić, 9 Saša Kajkut, 11 Srđan Grahovac, 14 Boris Raspudić, 19 Ognjen Radulović, 20 Srđa Knežević, 22 Draško Žarić, 27 Duško Stajić, 29 Dragoslav Stakić, 79 Branislav Krunić.

Ovog trenutka označen je kraj susreta. Hvala što ste nas pratili!

90+2 minut – Prekršaj sa desne strane za Travnik. Poslije ubačaja Simeunovića lopta je otišla pored desne stative u gol aut.

90. minut – Kunić uposlio Radulovića na lijevoj strani koji pronalazi Žižovića a ovaj neometan sa 8 metara šutira pored gola.

90. minut – Lopta je više u nogama naših igrača. Igraće se 2 minute sudijske nadoknade.

88. minut – Umjesto Duška Stajića u igru je ušao Petar Kunić.

87. minut – Treća izmjena u redovima Travnika. Iz igre izlazi Haris Redžepi a na teren ulazi Dženis Huseinspahić.

85. minut – Stajić izvodi korner ali lopta završava u autu.

84. minut – Žuti karton za Nevena Laštru.

84. minut – Sjajan kontra napad Borca, Stajić uposlio Kajkuta koji pronalazi Žižovića ali njegov udarac je izblokiran.

80. minut – Nakon novog kornera, Stajićev udarac blokira odbrana Travnika. U kontra napadu gosti dolaze do kornera.

77. minut – Na centaršut Kneževića loše reaguje Fejzić ali u šesnaestercu gostiju prekršaj pravi kapiten Žarić.

77. minut – Izmjena u ekipi Borca, sa terena izlazi Srđan Grahovac a u igru ulazi Perica Ivetić.

75. minut – Stajić centrirao ali ispred Kajkuta u posljednji čas interveniše Kovačević izbacivši loptu u korner. Bez prilike iz kornera.

74. minut – Igra se brz fudbal sa čestim prekidima od strane Travnika na sredini terena.

72. minut – Kapiten Travnika Ćurić je uputio oštar udarac sa otprilike 20 metara, ali lopta je završila preko gola Antolovića.

71. minut – Korner za Borac ali odbrana gostiju izbacuje loptu sa svoje polovice.

71. minut – Druga izmjena u redovima Travnika. Ulazi Horta Magalaes Kasio a iz igre je izašao Jurica Jeleč.

67. minut – Redžepi izveo korner a udarac Jeleča glavom, odlično brani Antolović.

66. minut – Prvi udarac gostiju u drugom poluvremenu. Preko gola šutira Redžepi.

64. minut – Ponovo korner za Borac. Radulović odlično ubacuje a Stakić neometan sa 7 metara šutira glavom pored gola.

62. minut – Prva izmjena u redovima Travnika. Teren napušta Adnan Šarić a u igru je ušao Darko Mišić.

62. minut – Nakon dva niska centaršuta Kneževića lopta završava u korneru.

60. minut – Nakon prodora Kneževića, lopta dolazi do Stajića koji šutira ali loptu blokira obrana gostiju.

57. minut – Odličan udarac Kajkuta! Krajnjim naporom Fejzić izbacuje loptu u korner. Akcija završava ofsajd pozicijom Kajkuta.

56. minut – Na rubu šesnaesterca fauliran je Radulović. Slobodan udarac se sprema izvesti Kajkut.

54. minut – Kajkut sa ivice šesnaesterca volej udarcem šutira preko gola Travnika.

51. minut – Prečku pogađa Stajić a zatim i Knežević. U nastavku akcije fauliran je golman Fejzić. Ostaje 1:0.

50. minut – Ponovo korner za Borac ali lopta prelijeće sve igrače.

48. minut – Novi korner za Borac. Radulović je ubacio, Marković šutirao glavom ali sa gol linije loptu izbacuje Zatagić.

47. minut – U šesnaestercu je srušen Stajić ali glavni sudija ne pokazuje na bijelu tačku.

46. minut – Počelo je drugo poluvrijeme. Trener Božičić je izvršio prvu izmjenu, na teren ulazi Ognjen Radulović a igru napušta Boris Raspudić.

Ovog trenutka označen je kraj prvog poluvremena.

45. minut – Udarac Žižovića sa ruba peterca ali brani Fejzić.

44. minut – Nakon postignutog pogotka bez prilika na obje starne. Trener Božičić traži od igrača da nastave sa napadima.

39. minut – Pogodak! Nakon ubačaja Stajića iz kornera Stakić pogađa glavom za 1:0!

38. minut – Još jedan korner za Borac. Raspudić sa 10 metara šutira ravno u ruke Fejzića.

36. minut – Pored velikog broja napada, naši igrači i dalje nemaju pravo rješenje.

33. minut – Prilika za igrače Travnika iz kontra napada ali na vrijeme izbacuje Marković.

29. minut – Još jedan korner za Borac. Nakon ubacivanja Stajića lopta završava u gol autu.

25. minut – Bez većih prilika u proteklih nekoliko minuta. Inicijativu imaju naši igrači.

22. minut – Prekršaj na rubu šesnaesterca za Travnik. Lopta nakon odbijenog udarca završava u gol autu.

18. minut – U gužvi nakon kornera Marković je pokušao da savlada Fejzića ali je odbrana Travnika odlično intervenisala.

17. minut – Stopostotna prilika za Kajkuta koji loše reaguje u šesnaestercu Travnika.

16. minut – Nakon akcije Krunića i Grahovca, Knežević uputio prizeman centaršut sa desne strane ali se Stajić ne snalazi baš najbolje u šesnaestercu gostiju i odlična prilika odlazi u nepovrat.

13. minut – Korner za Borac ali loptu sa svoje polovine iznose gosti.

12. minut – Žarić iz auta baca loptu Kruniću u šesaesterac ali golman gostiju uspjeva da interveniše na vrijeme.

10. minut – Odlična prilika za goste, centrirao je Ćurić a Jeleč sa 5 metara šalje loptu glavom preko gola.

10. minut – Prvi žuti karton za igrače Borca, tačnije za Srđa Kneževića.

7. minut – Nakon ubačaja Kneževića u šesnaesterac, Žarić je napravio faul.

5. minut – Udarac Zatagića sa otprilike 25 metara iskosa odlazi pored gola.

3-4. minut – 3 uzastopna kornera za naše igrače. Ipak bez promjene rezultata.

3. minut – Sa desne strane ubacuje Krunić ali udarac Kajkuta sa 5 metara blokira Terzić.

1. minut – Nakon prodora Žižovića, lopta je došla do Grahovca na sredini šesnaesterca ali on šutira preko gola.

1. minut – Ovog trenutka počela je utakmica. Prvi sa centra krenuli su gosti.

Nakon manjeg zakašnjenja igrači izlaze na teren.

Za Borac nastupaju: 1 Marijan Antolović, 5 Bojan Marković, 8 Mladen Žižović, 9 Saša Kajkut, 11 Srđan Grahovac, 14 Boris Raspudić, 20 Srđa Knežević, 22 Draško Žarić, 27 Duško Stajić, 29 Dragoslav Stakić, 79 Branislav Krunić

Za Travnik nastupaju: 12 Nevres Fejzić, 2 Simbad Terzić, 11 Haris Zatagić, 6 Adnan Kovačević, 18 Neven Laštro, 10 Anel Ćurić, 22 Ivan Batovalja, 16 Adnan Šarić, 17 Deni Simeunović, 8 Jurica Jeleć, 13 Haris Redžepi

Dobar dan svim posjetiocima zvanične stranice FK Borca. Za otprilike 10 minuta počinje utakmica 20-og kola Premijer lige BiH između Borca i Travnika.