Objavljeno: 13.10.2011. u 13:16

BORAC U ČETVRTFINALU RS

Fudbaleri Borca lako su izborili plasman u četvrtfinale Kupa Republike Srpske, pošto su kao gosti savladali drugoligaša Famos sa 4:0. Trener Velimir Stojnić je na teren izveo kombinovan sastav, koji je bez problema ostvario očekivanu pobjedu i napravio novi korak ka odbrani trofeja.

FAMOS – BORAC 0:4 (0:2)

Stadion: SRC “Famos – Vojkovići” u Istočnoj Ilidži. Gledalaca: 250. Sudija: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo) 7. Strijelci: Vidaković u 30, Damjanović u 37, Sakan u 60, Runić u 88. minutu. Žuti kartoni: Šehovac, Lalović (Famos), Stojnić, Marčetić, Runić (Borac). Crveni karton: Stefan Dujaković (Borac) u 74. minutu

FAMOS: Maslovarić, Lalović (od 70. Veselinović), Koprivica (od 76. Damjanović), M. Papaz, Ćeha, Ristić, Topalović, Blažić (od 63. Knežević), Šehovac, Simović, Samardžija.

BORAC: Marčetić, Benović, Marković, Kovačević, Runić, Si. Dujaković (od 67. St. Dujaković), Maksimović (od 46. Stajić), Vidaković, Sakan, Damjanović, Stojnić (od 57. Stakić).