Objavljeno: 11.09.2014. u 14:02

BORAC U OSMINI FINALA KUPA RS

Fudbaleri Borca plasirali su se u osminu finala kupa Republike Srpske pošto su juče kao gosti savladali člana Regionalne lige RS, ekipu Brda iz Hambarina rezultatom 1:3. Svi golovi postignuti su u drugom dijelu: Borac je poveo preko Malbašića u 49. minutu, izjednačio je Brkić u 58., pet minuta kasnije Malbašić je postigao svoj drugi gol, da bi konačan rezultat u 83. minutu postavio Predragović.

Borac je danas saznao i ime rivala u šesnaestini finala Kupa BiH, a u pitanju je zvornička Drina. Igra se samo jedan meč i to u Banjaluci 17. septembra.