Objavljeno: 05.08.2015. u 23:43

BORAC UBJEDLJIV PROTIV SLOGE

Fudbaleri Borca savladali su Slogu iz Trna rezultatom 5:0 u prijateljskoj utakmici odigranoj na Gradskom stadionu. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvog poluvremena – kombinovani tim Borca je na odmor otišao sa prednošću od tri gola.

Prvo je u 22. minutu pogodio Stefan Savić poslije solo akcije, potom u 25. i Milan Stojanović, koji je u 43. minutu iz slobodnog udarca postigao i svoj drugi gol na meču.

U 60. minutu Jagodić je izvršio osam izmjena, pa su u igru ušli Ružić, Subić, Radinović, T. Jović, Vidović, Predragović, Koljić i Runić, a u narednih pet minuta postignuta su još dva gola. Prvi je plod akcije Subića i Predragovića po lijevoj strani, a drugi iz akcije Savanovića i Tonija Jovića na suprotnoj. U posljednjih 20 minuta priliku su dobili Bečelić i Jandrić.

BORAC: B. Jović, Savanović, Muhić, Paštar, Đorđilović, Savić, Kikić, Ilić, Stojanović, Kukić, Jakupović. Još su igrali: Ružić, Subić, Radinović, T. Jović, Vidović, Predragović, Koljić, Runić, Bečelić i Jandrić.