Objavljeno: 09.02.2016. u 20:34

BORAC UVJERLJIV I PROTIV EBERAUA

Fudbaleri Borca zabilježili su danas i drugu pobjedu u sklopu priprema u Medulinu savladavši danas u kombinovanom sastavu austrijskog četvrtoligaša Eberau rezultatom 4:1. Vrijedi svakako istaći da su tri od četiri pogotka za naš tim pristigle u zimskom prelaznom roku.

Naš Borac stigao je do prednosti već u 15. minutu preko Vladimira Đilasa, dok je prije odlaska na odmor na 2:0 povisio Ognjen Škorić. U 57. minutu izabranici Aleksandra Janjića postigli su i treći gol, strijelac je bio Ajdin Redžić, Austrijanci su smanjili na 3:1 dvadeset minuta prije kraja, da bi samo tri minuta kasnije Armando Mance postavio konačan rezultat.

Treću test-utakmicu u Medulinu naš Borac će odigrati sutra od 16 časova protiv još jedne austrijske ekipe i to Horna, koji se takmiči u trećeligaškom rangu tamošnjeg fudbala.