Objavljeno: 15.10.2016. u 16:58

BORAC UVJERLJIVO KROZ STANIŠIĆE

Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su danas u etno-selu Stanišići domaću Zvijezdu 09 rezultatom 0:3 u utakmici 11. kola Prve lige Republike Srpske i na taj način stigli do druge gostujuće pobjede, čime su zadržali tri boda prednosti ispred prijedorskog Rzdara, koji je danas savladao Podrinje rezultatom 2:0.

Borac je na debiju Vuleta Trivunovića na trenerskoj klupi stigao u 19. minutu golom Siniše Radoje. Na 0:2 povisio je Ivan Delić u 53. minutu iz slobodnog udarca, treći gol za crveno-plave bio je djelo Nenada Kise devet minuta kasnije, a šansu da postigne četvrti gol za Borac na današnjoj utakmici propustio je Delić, ne realizovavši jedanaesterac samo minut nakon Kisinog gola.

U narednom kolu, izabranici Vuleta Trivunovića će ponovo gostovati i to 22. oktobra u Istočnom Sarajevu ekipi Slavije.