Objavljeno: 11.09.2011. u 19:36

BORAC – ZRINJSKI 2:1

U okviru 6. kola Premijer lige BiH Borac je u Banjaluci savladao ekipu Zrinjskog sa 2:1. Golove za naš tim postigli su Branislav Krunić u 40. i Borislav Mikić u 84. minutu, dok je jedini strijelac za goste bio Damir Džidić, koji je u 49. minutu realizovao penal.

Poslije ove pobjede Borac je na drugom mestu na tabeli, a ima isti broj bodova (16) kao prvoplasirano Sarajevo. U srijedu ekipu Borca očekuje utakmica 1/16 finala Kupa BiH protiv Brotnja iz Čitluka, koja se igra takođe na Gradskom stadionu s početkom u 19 časova.

Borac – Zrinjski 2:1 (1:0)

Gradski stadion u Banjaluci. Gledalaca: 4.000.
Sudija: Emir Alečković (Sarajevo).
Strijelci: Krunić u 40, Mikić u 84. za Borac, Džidić u 49. minutu iz penala za Zrinjski.
Žuti kartoni: Mikić, Grahovac (Borac), Melher, Šunjić, Žuržinov, Aničić (Zrinjski).

Borac: Avdukić, Stupar, Grahovac, Raspudić, Vidaković (od 46. Kajkut), Mikić  (od 88. Dujaković), Žarić, Bućan, Stajić (od 78. Maksimović), Stakić, Krunić.

Zrinjski: Melher, Šunjić, Džidić, Marjanović, Bekić, Miličević (od 86. Sušić), Stojkić, Žuržinov (od 62. Džekson), Markić (od 77. Duro), Popović, Aničić.