Objavljeno: 27.03.2017. u 12:50

”CRVENO-PLAVI” FURIOZNO KROZ ŠAMAC

Fudbaleri Borca nastavili su fenomenalan niz rezultata u Prvoj ligi Republike Srpske savladavši proteklog vikenda imenjaka iz Šamca na gostovanju rezultatom 0:4.

Borac je do prednosti stigao u 18. minutu, kada se, nakon slobodnog udarca Ivana Delića i promašaja Nemanje Vejnovića, najbolje pred golom domaće ekipe snašao Bojan Puzigaća.

U 52. minutu prednost crveno-plavih je nakon kornera udvostručio Branko Ojdanić, da bi samo pet minuta golmana domaćih po treći put na kapitulaciju primorao Miloš Đorđević. U 81. minutu viđen je i posljednji gol na utakmici: Bojan Burazor je uputio odličnu dubinsku loptu ka Dujakoviću, koji nije oklijevao pa je sjajnim volej udarcem zapečatio sudbinu Šamčana.

U narednom kolu crveno-plavi će na Gradskom stadionu, 1. aprila od 18 časova ugostiti fočansku Sutjesku, a u tom meču pravo nastupa nema Siniša Radoja, kojem je pokazan treći akumulirani karton.

BORAC (ŠAMAC) – BORAC 0:4

stadion: Gradski u Šamcu, gledalaca: 450, sudija: Danijel Pajić (Bijeljina), pomoćnici: Slaven Tatić (Srbac) i Božidar Rustić (Gradiška), žuti kartoni: Milićević, Maksimović, Šarkanović, Paležnica (Borac Šamac), Ojdanić, Radoja, V. Danilović (Borac Banjaluka).

BORAC (ŠAMAC): Marinković, LJ. Sarkić (od 58. minuta Paležnica), Arsić, Hasanović, Šarkanović, Vujanić, Milićević, Maksimović (od 61. minuta Zurapović), Perić (od 74. minuta Maslić), Kertić, S. Sarkić. Trener: Zoran Pupčević.

BORAC: Avdukić, Vejnović, Ojdanić, Puzigaća, Radoja (od 74. minuta Guzina), Kunić, Dujaković, Đorđević (od 86. minuta Zekanović), Delić (od 88. minuta Kukić), V. Danilović, Burazor. Trener: Vule Trivunović.