Objavljeno: 09.11.2011. u 21:46

DRINA – BORAC 1:2

Ekipa Borca obezbijedila je plasman u polufinale Kupa Republike Srpske pošto je kao gost savladala zvorničku Drinu rezultatom 2:1. Oba gola za naš tim postigao je Stajić. Prvi put pogodio je u 10. minutu, a drugi gol dao je u 66. minutu iz penala. Jedini pogodak za domaći tim postigao je Nikolić u 56. minutu takođe iz jedanaesterca.

Polufinalni susreti igraju se u proljećnom dijelu sezone, a tim Borca brani trofej.

Drina – Borac 1:2 (0:1)

Gradski stadion u Zvorniku. Gledalaca: 500. Sudija: Velimir Drinić (Modriča Maksima). Strijelci: Nikolić u 56. iz penala za Drinu, Stajić u 10, Stajić u 66. minutu iz penala za Borac. Žuti kartoni: Erić, Jeremić, Lazarević, A. Ivanović, Nikolić (Drina), Stojnić, Stajić, Marčetić (Borac).

Drina: Radić, A. Ivanović (od 84. Milojević), Erić, Jeremić (od 74. Vasić), V. Ivanović, Jokić, Lazarević, Ilić, Nikolić, , Rustemović Lazić (od 69. Vasiljević).

Borac: Marčetić, Kunić (od 67. Kovačević), Marković, Stupar, Savić (od 70. Damjanović), Si. Dujaković, Sakan (od 73. Benović), Stojnić, Bućan, Stajić, Stakić.