Објављено: 09.11.2011. у 21:46

ДРИНА – БОРАЦ 1:2

Екипа Борца обезбиједила је пласман у полуфинале Купа Републике Српске пошто је као гост савладала зворничку Дрину резултатом 2:1. Оба гола за наш тим постигао је Стајић. Први пут погодио је у 10. минуту, а други гол дао је у 66. минуту из пенала. Једини погодак за домаћи тим постигао је Николић у 56. минуту такође из једанаестерца.

Полуфинални сусрети играју се у прољећном дијелу сезоне, а тим Борца брани трофеј.

Дрина – Борац 1:2 (0:1)

Градски стадион у Зворнику. Гледалаца: 500. Судија: Велимир Дринић (Модрича Максима). Стријелци: Николић у 56. из пенала за Дрину, Стајић у 10, Стајић у 66. минуту из пенала за Борац. Жути картони: Ерић, Јеремић, Лазаревић, А. Ивановић, Николић (Дрина), Стојнић, Стајић, Марчетић (Борац).

Дрина: Радић, А. Ивановић (од 84. Милојевић), Ерић, Јеремић (од 74. Васић), В. Ивановић, Јокић, Лазаревић, Илић, Николић, , Рустемовић Лазић (од 69. Васиљевић).

Борац: Марчетић, Кунић (од 67. Ковачевић), Марковић, Ступар, Савић (од 70. Дамјановић), Си. Дујаковић, Сакан (од 73. Беновић), Стојнић, Бућан, Стајић, Стакић.