Objavljeno: 08.11.2016. u 16:01

GOSTUJUĆE POBJEDE KADETA I JUNIORA NAD BRATSTVOM

13. kolo Omladinske lige BiH, grupa Zapad, obilježio je kadet Borca Dorian Kuruzović, koji je u gostujućoj pobjedi rezultatom 1:6 nad Bratstvom iz Bosanske Krupe učestvovao sa pet golova i tako se izjednačio na čelu liste strijelaca sa Brankom Đukićem iz Željezničar Sport tima sa 16 golova.

Kuruzović je poentirao u 1, 21, 28, 30. i 53. minutu, šesti gol bio je djelo Mihajla Amidžića iz 60. minuta, a jedini gol za goste postigao je Ervin Mahmić u 7. minutu. Juniori su domaćine savladali rezultatom 0:3, a strijelci su bili Boris Jagodić u 12, Slaviša Maksimović u 22. i Nemanja Burgić u 72. minutu.

Kadeti Borca nakon 13. kola nalaze se na četvrtom mjestu sa 28 bodova i utakmicom manje, dok su juniori u svojoj konkurenciji prvi sa 34 boda.