Objavljeno: 06.05.2014. u 17:23

HANDŽIĆ TRASIRAO PUT KA VISOKOM TRIJUMFU

U posljednjem gostujućem susretu u tekućoj sezoni banjalučki Borac je sa visokih 0:5 savladao ekipu trebinjskog Leotara, koja će u narednoj sezoni igrati u Prvoj ligi Republike Srpske. Najzaslužniji za prvi trijumf nad Trebinjcima u gradu na Trebišnjici otkako se igra Premijer liga bio je Haris Handžić, koji je postigao četiri gola, dok je jednom mrežu Čokorila zatresao Petar Kunić.

Svoj prvi gol na meču Handžić je postigao u 27. minutu utakmice, da bi na 0:2 povisio krajem prvog dijela. U 63. minutu Handžić postiže treći, a deset minuta kasnije i četvrti gol na utakmici. Konačan rezultat Kunić je postavio u 89. minutu.

Posljednju premijerligašku utakmicu u tekućoj sezoni Borac će odigrati u subotu (10. maj) u 17 časova, kada na Gradski stadion stiže Travnik, koji sa prijedorskim Rudarom vodi borbu za opstanak.