Objavljeno: 30.05.2017. u 21:24

KOMBINOVANI TIM BORCA PREJAK ZA PRVU LIGU RS

Fudbaleri Borca savladali su danas, u pretposljednjoj gostujućoj utakmici u okviru Prve lige Republike Srpske, ekipu zvorničke Drine rezultatom 0:3. Dvostruki strijelac za kombinovani tim Borca, koji je danas nastupio sa samo tri fudbalera koja su odigrala kompletnu sezonu, bio je Petar Kunić (6. i 87. minut), a svoj debitantski gol, kojim je zaključena sudbina Zvorničana u današnjoj utakmici, postigao je junior Radovan Perišić.

Do kraja takmičenja Borac će još 3. juna snage odmjeriti sa Tekstilcem u Banjaluci, te 10. juna sa Rudar Prijedorom u gradu na Sani.

DRINA – BORAC 0:3 (0:1)

strijelci: 0:1 Kunić (6.), 0:2 Kunić (87.), 0:3 Perišić (90.), stadion: Gradski u Zvorniku, gledalaca: 250 , sudija: Miloš Gigović (Gradiška), žuti kartoni: Mazić, Kikić (Drina), Kukić, Radoja (Borac).

DRINA: Anđelković, Krstić, Rašević, Kikić, Vasić (od 78. minuta Radović), Stojanov (od 61. minuta Stojanović), Jokić, Dragutinović (od 61. minuta Ivanović), Ćosić, Ćulum, Mazić. Trener: Mile Lazarević.

BORAC: Avdukić, I. Danilović, Ojdanić, Kunić (od 88. minuta Jagodić), Radulović, Đorđević, Kukić (od 63. minuta Perišić), Guzina, Delić (od 46. minuta Radoja), V. Danilović, Burazor. Trener: Marko Tešić.