Objavljeno: 24.06.2017. u 22:48

MEĐUSOBNA KONTROLNA UTAKMICA ZAVRŠENA NERIJEŠENIM REZULTATOM

Fudbaleri Borca odigrali su jutros međusobnu kontrolnu utakmicu na glavnom terenu Gradskog stadiona. Ekipa je bila podijeljena na „crvene“ i „zelene“, poluvrijeme je trajalo 35 minuta, a meč je završen neriješenim rezultatom (1:1).

Do rezultatske prednosti su u 25. minutu stigli „crveni“ golom Petra Kunića nakon proigravanja Vladana Danilovića, dok je konačan rezultat, u 45. minutu, poslije kornera koji je izveo Bojan Puzigaća postavio Aleksandar Žižak, koji je udarcem glavom matirao Nemanju Trkulju.

Delegacija Borca sutra u 7 časova kreće put Zlatibora, gdje će na pripremama ostati do 9. jula. U tom periodu crveno-plavi će odigrati četiri kontrolne utakmice, a tri rivala su već poznata: Konkordija Kjažna (učesnik elitnog ranga rumunskog fudbala) 27. ili 30. juna, Budućnost iz Podgorice 5. jula i Javor iz Ivanjice 8. jula. Generalna proba pred start Premijer lige trebalo bi da bude odigrana 15. jula na Gradskom stadionu u Banjaluci protiv Viteza.

“CRVENI“ – “ZELENI“ 1:1 (1:0)

strijelci: 1:0 Kunić (25.), 1:1 Žižak (45.), stadion: Gradski, gledalaca: 50, sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka).

“CRVENI“: Trkulja, Kondić, Janičić, Burgić, V. Danilović, Guberac, Suzuki, Veselinović, Delić, Zekanović, Kunić. Još su igrali: Jagodić, Perišić.

“ZELENI“: Avdukić, Dujaković, I. Danilović, Raspudić, Puzigaća, Galešić, Radulović, Burazor, Mirković, Predragović, Kukić. Još su igrali: Žižak.