Objavljeno: 11.10.2016. u 12:39

MRKONJIĆANI NEMOĆNI PROTIV BORCA

Predpioniri Fudbalskog kluba Borac deklasirali su u šestom kolu Omladinske kvalitetne lige RS, grupa Zapad, ekipu mrkonjićke Slobode rezultatom 14:1. Maestralan je bio Vukašin Daničić, koji je postigao šest golova (2, 16, 45, 46, 51. i 58. minut), dva puta je precizan bio Petar Samardžija (35. i 36. minut), dok su po jedan gol postigli Aleksa Vranješ (4.), Veljko Rauš (15.), Igor Trivić (23.), Matej Jokić (32.) i Sergej Damjanić (38.). Jedini gol za Slobodu bio je djelo Dragana Todorovića iz 27. minuta.

Trijumf nad Mrkonjićanima zabilježili su i pioniri, rezultatom 3:1. U prvom poluvremenu viđen je samo jedan gol, a isti je postigao član crveno-plavih David Čavić u 18. minutu. Na 2:0 povisio je Tibor Puškar u 54. minutu, tri minuta kasnije Marko Kujundžić je postigao treći gol za Borac, a fudbaler Slobode Marko Sladojević golom u 66. minutu uspio je samo da smanji poraz svog tima.

U sedmom kolu Borčeve mlađe selekcije će gostovati u Gradišci odgovarajućim timovima Kozare.