Objavljeno: 27.07.2016. u 22:34

OSAM GOLOVA BORCA U DOBOJU

Fudbaleri Borca upisali su večeras drugu pobjedu u sklopu pripremnog perioda za nastup u Prvoj ligi Republike Srpske savladavši u Doboju domaći tim Željezničara rezultatom 8:1.

Na teren od prvog minuta trener Zoran Dragišić je na teren poslao: Avdukića, Kondića, Petrovića, Vejnovića, Vidovića, Trninića, Mišića, Danilovića, Delića, Škorića i Kukića. Priliku u nastavku su dobili: Dobraš, Prljeta, Erić, Popović, Grahovac, Kiso, Antić, Radoja, Dujković, Malbašić i Guzina.

Nakon prvih 45 minuta, Borac je bio u minimalnoj rezultatskoj prednosti (2:1), a precizni su bili Škorić i Kukić, da bi u drugom poluvremenu pogađali Malbašić, Popović, Radoja, Guzina, Kiso i Dujković.

Posljednju utakmicu u sklopu priprema za Prvu ligu Republike Srpske Borac će odigrati u subotu od 17 časova na Gradskom stadionu protiv novogradske Slobode.