Objavljeno: 15.09.2011. u 16:01

POBJEDA PROTIV BROTNJA

Ekipa Borca plasirala se u osminu finala Kupa BiH, pošto je u utakmici šesanestine finala sa 3:1 savladala Brotnjo iz Čitluka sa 3:1. Dvostruki strijelac za naš tim bio je Nemanja Vidaković, koji je postigao golove u sedmom i 56. minutu, dok se u listu strelaca upisao i Srđan Stojnić u 49. minutu. Jedini gol za goste postigao je Stipe Bevanda u 72. minutu.

U ovoj utakmici trener Zvezdan Cvetković je šansu uglavnom dao igračima koji do sada nisu imali veliku minutažu. Meč su počeli Marčetić, Kunić, Marković, Kovačević, Runić, Siniša Dujaković, Maksimović, Vidaković, Sakan, Damjanović i Stojnić. U igru su još ušli Stajić u 46. minutu umjesto Kunića, te u 65. minutu Stefan Dujaković, koji je zamijenio Vidakovića.

Žrijeb parova osmine finala biće obavljen 20. septembra u Sarajevu, prve utakmice igraju se 28. septembra, a revanši su na rasporedu 19. oktobra.