Objavljeno: 18.10.2016. u 21:36

POBJEDE KADETA I JUNIORA NAD LJUBIĆEM

Kadeti Fudbalskog kluba Borac deklasirali su u desetom kolu Omladinske lige BiH, grupa Zapad, ekipu Ljubića na stadionu u Prnjavoru rezultatom 0:7. Dileme oko konačnog ishoda utakmice otklonjene su u prvom poluvremenu, nakon kojeg je Borac stekao prednost od tri gola: prvi je pogodio Vladimir Arsić u 12. minutu, četiri minuta kasnije prednost je udvostručio Nikola Turanjanin, da bi prvo poluvrijeme, golom u 32. minutu, zaključio Dorian Kuruzović.

Borčevi kadeti su u nastavku utakmice postigli tri gola u razmaku od 8 minuta. Prvo je, naime, u 57. minutu precizan bio David Javorac, zatim u 61. minutu i Milan Nenad, i potom u 65. minutu i Đorđe Milojević, dok je konačan rezultat postavio Vladimir Milošević u 76. minutu sa bijele tačke.

Okršaj juniora dva kluba takođe je završenom pobjedom crveno-plavog tima, rezultatom 0:3. Dva gola za Borac bila su djelo Nemanje Burgića, u 20. i 66. minutu, a pobjedu je samo potvrdio Stefan Veselinović u 72. minutu.