Objavljeno: 09.06.2013. u 17:05

PORAZ BORČEVIH PIONIRA U POLUFINALU

Pioniri našeg kluba juče su učestvovali na finalnom turniru prvenstva Republike Srpske i takmičenje su završili već u polufinalu. Borac je u polufinalnom duelu snage odmjerio sa vršnjacima iz prijedorskog Rudara i izgubio nakon izvođenja jedanaesteraca. Inače, trofej je osvojila ekipa Kozare, koja je Prijedorčane savladala u finalu rezultatom 1:0.

U regularnom dijelu meča između Rudara i Borca bilo je 1:1. Borac je pogotkom Dejana Tatića poveo u četvrtom minutu, dok je gol za Rudar djelo Davida Kuridže u 53. minutu. Penal-lutrija pripala je „rudarima“ rezultatom 4:3.

RUDAR PRIJEDOR – BORAC 1:1 (0:1) (penalima 4:3)

strijelci: 0:1 Tatić (4.), 1:1 Kuridža (53.)

strijelci sa penala: O. Davidović, Kuridža, Aničić i Tišma za Rudar Prijedor, Škaljić, Maksimović i Bojanić za Borac

stadion: Gradski u Prijedoru