Objavljeno: 12.07.2016. u 16:47

PORAZ BORCA OD MLADOSTI IZ LUČANA

Fudbaleri Borca zabilježili su danas i treći poraz u sklopu priprema za nastup u Prvoj ligi Republike Srpske, a drugi na dvosedmičnim pripremama na Zlatiboru, izgubivši danas od srpskog superligaša Mladosti iz Lučana rezultatom 2:1 (0:0 nakon prvog poluvremena). Mladost, u čijim redovima nastupaju i nekadašnji članovi našeg tima Siniša Saničanin i Branislav Ružić, do prednosti je stigla u 49. minutu preko Golubovića, u 65. minutu izjednačio je povratnik u crveno-plave redove Malbašić, dok je konačan rezultat u 85. minutu postavio Mišel.

Prethodno su Dragišićevi igrači poraženi od Metalca rezultatom 1:0, dok su istim rezultatom poraženi od Mladosti iz Doboj-Kaknja pred polazak u Srbiju.

Treću utakmicu na Zlatiboru fudbaleri Borca će odigrati 15. jula, kada će im rival biti crnogorski prvoligaš Grbalj.