Objavljeno: 05.02.2014. u 19:09

PORAZ BORCA OD POMORCA (FOTO)

Ekipa banjalučkog Borca poražena je od hrvatskog drugoligaša Pomorca iz Kostrene rezultatom 2:0 u prvoj kontrolnoj utakmici u Opatiji. Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, da bi u nastavku utakmice Antonio Pejanović golovima u 55. i 62. minutu riješio utakmicu.

Borac je u prvom poluvremenu bio dominantniji, bolji i kontrolisao igru. Drugo poluvrijeme je nastavljeno u znaku Borca. U 55. minuti sporan penal za Pomorac koji je okrenuo tok meča na drugu stranu, a siguran izvođač bio je već pomenuti Pejanović.

U drugom poluvremenu naš tim je imao dvije stopostotne šanse preko Stefana Dujakovića koje nije uspio realizovati.

Sljedeću kontrolnu utakmicu Borac igra u petak protiv ekipe Željezničara iz Sarajeva.