Објављено: 05.02.2014. у 19:09

ПОРАЗ БОРЦА ОД ПОМОРЦА (ФОТО)

Екипа бањалучког Борца поражена је од хрватског друголигаша Поморца из Кострене резултатом 2:0 у првој контролној утакмици у Опатији. Након првих 45 минута није било голова, да би у наставку утакмице Антонио Пејановић головима у 55. и 62. минуту ријешио утакмицу.

Борац је у првом полувремену био доминантнији, бољи и контролисао игру. Друго полувријеме је настављено у знаку Борца. У 55. минути споран пенал за Поморац који је окренуо ток меча на другу страну, а сигуран извођач био је већ поменути Пејановић.

У другом полувремену наш тим је имао двије стопостотне шансе преко Стефана Дујаковића које није успио реализовати.

Сљедећу контролну утакмицу Борац игра у петак против екипе Жељезничара из Сарајева.