Objavljeno: 23.07.2015. u 15:14

PORAZ BORCA U DERVENTI

Fudbaleri Borca poraženi su u Derventi od domaćeg Tekstilca, člana Prve lige Republike Srpske, rezultatom 2:0 u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak nove sezone Premijer lige i duel sa sarajevskim Željezničarom, koji je zakazan za 26. jul na Gradskom stadionu sa početkom u 20 časova. Domaći su pitanje pobjednika riješili za samo dva minuta, pogocima u 78. i 80. minutu. Vodeći gol za tim Tekstilca postigao je Glišić, a konačan rezultat postavio je Đukić.

Šef stručnog štaba Vlado Jagodić na teren je poslao kombinovani sastav, bez fudbalera koji bi trebalo da zauzmu mjesto u startnoj postavi u duelu sa timom sa Grbavice, a između stativa crveno-plavog gola debitovao je 33-godišnji Bojan Jović, koji je u Borac stigao iz rumunskog Čehlaula.