Objavljeno: 14.05.2013. u 17:18

PORAZI OMLADINACA U 25. KOLU

Kadeti i juniori Borca u 25. kolu omladinske Premijer lige gostovali su lideru na tabeli u obje kategorije, Sarajevu, i upisali poraze. Kadetski tim poražen je rezultatom 3:1 (rezultat na poluvremenu 1:1), dok su juniori izgubili rezultatom 2:0.

Nakon prvih 45 minuta kadeti Borca imali su aktivan rezultat, ali su Sarajlije ipak u nastavku „dodale gas“ i postigle još dva gola. Jedini gol za Borac na ovom meču postigao je Vladimir Kremenović. U utakmici juniora Sarajevo je steklo dva gola prednosti već nakon deset minuta igre čime je pitanje pobjednika praktično bilo riješeno. Oba gola postigao je Alem Plakalo.

U 26. kolu omladinci Borca dočekuju mostarski Velež.