Објављено: 14.05.2013. у 17:18

ПОРАЗИ ОМЛАДИНАЦА У 25. КОЛУ

Кадети и јуниори Борца у 25. колу омладинске Премијер лиге гостовали су лидеру на табели у обје категорије, Сарајеву, и уписали поразе. Кадетски тим поражен је резултатом 3:1 (резултат на полувремену 1:1), док су јуниори изгубили резултатом 2:0.

Након првих 45 минута кадети Борца имали су активан резултат, али су Сарајлије ипак у наставку “додале гас” и постигле још два гола. Једини гол за Борац на овом мечу постигао је Владимир Кременовић. У утакмици јуниора Сарајево је стекло два гола предности већ након десет минута игре чиме је питање побједника практично било ријешено. Оба гола постигао је Алем Плакало.

У 26. колу омладинци Борца дочекују мостарски Вележ.