Objavljeno: 10.11.2016. u 11:08

PREDPIONIRI I PIONIRI SILOVITI PROTIV KRUPE U 10. KOLU

Predpionirska i pionirska selekcija Fudbalskog kluba Borac deklasirale su juče na stadionu u Krupi na Vrbasu odgovarajuće selekcije domaćina u okviru 10. kola Omladinske kvalitetne lige RS, grupa Zapad, postigavši u dvije utakmice 22 gola (predpioniri trijumfovali rezultatom 0:13, pioniri 0:9).

U duelu predpionira, tri gola za crveno-plave postigao je Vukašin Daničić (1, 10. i 46. minut), po dva puta su bili precizni Matej Jokić (13. i 23.), Sergej Damjanić (15. i 58. minut) i Milan Ilić (34. i 53.), dok su se u listu strijelaca još upisali i Nemanja Rendić (24.), Petar Samardžija (28.), Aleksa Vranješ (48.) i Bojan Makarić (54.).

U utakmici pionira dva kluba, po dva puta su precizni bili Saša Grbić (3. i 43. minut) i David Čavić (65. i 68. minut), a po jedan gol bio je djelo Ivana Smiljića (25.), Slobodana Vuka Vujmilovića (30. minut), Leontija-Luke Dragoljića (48.), Mihajla Jovaševića (49.) i Luke Bobića (62.).