Првенствена трка: Побједа у дербију

Наши “црвено плави” уписали су нову првенствену побједу савладавши у великом дербију екипу Жељезничара са 1:0 (Квржић, 36’).

Одиграли су наши играчи добру утакмицу на Градском стадиону, а једини гол постигао је Зоран Квржић након асистенције Себастијана Херере.

“Захвалио бих се публици која нам је дала снагу. Била је ово један тешка утакмица, прави дерби, али мислим да смо били квалитетнији ривал. Како сезона одмиче изгледамо све боље и све је у нашим рукама. Имамо веома квалитетну екипу и када смо на сто одсто онда све од нас зависи на терену.” рекао је Бобан Николов, првотимац нашег клуба

Новим тријумфом задовољан је био и шеф нашег стручног штаба.

“Апсолутно заслужена побједа и реалан резултат. У првом полувремену смо имали апсолутну доминацију, док је наш противник, у другом полувремену, преузео иницијативу, али без конкретних прилика. Ми смо утакмицу рутински привели крају и уједно се припремили за наредно европско гостовање које нас чека на Кипру.” рекао је Младен Жижовић, шеф нашег стручног штаба

Постани члан

Попуни податке а ми ћемо те обавијестити кад да дођеш по чланску карту.