Objavljeno: 08.03.2015. u 16:08

RADINOVIĆ I SAVANOVIĆ ZA TRIJUMF

Fudbaleri Borca savladali su juče, u prijateljskoj utakmici, ekipu Krupe rezultatom 0:2. Meč je odigran na stadionu sa vještačkom travom u Krupi na Vrbasu, a strijelci za Borac bili su Uglješa Radinović u 26. i Mihajlo Savanović u 85. minutu.

Izabranici Vinka Marinovića do prednosti su stigli u 26. minutu. Izveden je korner, stvorila se gužva u kaznenom prostoru domaće ekipe, a najprisebniji je bio Radinović, koji je skoro sa ivice šesnaesterca šutirao i pogodio donji desni ugao gola Krupe. Konačan rezultat, pet minuta prije kraja, postavio je Savanović, kada je šutirao sa 18 metara, čuvar mreže domaćih Grković je zahvatio loptu, ali nedovoljno da spriječi Savanovića da udvostruči prednost „crveno-plavih“.

Borčevi fudbaleri će u srijedu, 11. marta, na stadionu Koševo sa početkom u 18 odigrati protiv Sarajeva odigrati prvu utakmicu četvrtfinala Kupa BiH, a zatim tri dana kasnije, sa istim rivalom na istom mjestu, odmjeriti snage i u utakmici 17. kola Premijer lige.

KRUPA – BORAC 0:2

stadion: u Krupi, gledalaca: 200, sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka).

KRUPA: Vasić, Vuković, Paštar, Vidović, Jovičić, Jandrić, Malinović, Stjepanović, Skopljak, Cvijanović, Mazalica. Još su igrali: Grković, Savić, Damjanović, Ducanović, Stijepić, Đukarić, Studen, Kuzmanović, Šamara.

BORAC: Ružić, Pilipović, Kostić, Runić, Bečelić, Grujić, Radinović, Jović, Predragović, Subić, Stokić.Još su igrali: Gajić, Petrović, Danilović, Jevtić, N. Dujaković, Žeravica, Redžić, Savanović, S. Dujaković, Macanović, Koljić.