Objavljeno: 26.04.2017. u 22:25

REMI BEZ GOLOVA U JANJI

Fudbaleri Borca remizirali su danas u Janji sa ekipom Podrinja (0:0) u okviru 24. kola Prve lige Republike Srpske, čime je prekinut niz od 11 prvenstvenih pobjeda kluba iz Platonove ulice, ali, sa druge strane, nastavljena serija utakmica bez poraza, koja traje od 4. kola i trijumfa na Gradskom stadionu u Banjaluci nad dobojskom Slogom rezultatom 2:0.

Inače, bez postignutih golova završen je i prvi okršaj dva tima ove sezone na stadionu u Janji, odigran 3. septembra prošle godine, kada je na trenerskoj klupi crveno-plavih sjedio aktuelni šef stručnog štaba tuzlanske Slobode Vlado Jagodić. Takođe, treba napomenuti da je Borac jedina ekipa koja je uspjela da ostane neporažena na gostovanju ekipi Podrinja, koja je, pored dva remija sa Borcem, pred domaćom publikom u tekućoj sezoni upisala 10 pobjeda.

Osam kola prije kraja šampionata ekipa Borca ima 15 bodova prednosti u odnosu na današnjeg rivala i sastav Rudar Prijedora, koji je danas, u posljednjim minutima utakmice, preokrenuo rezultat u duelu sa Kozarom iz Gradiške i trijumfovao rezultatom 2:1. U narednoj utakmici, koja je zakazana za subotu (29. april) u 18:30 časova, Borac će na Gradskom stadionu dočekati zvorničku Drinu, a u toj utakmici prvi strateg crveno-plavih Vule Trivunović neće moći da računa na usluge napadača Predraga Zekanovića, kojem je danas u Janji pokazan treći akumulirani žuti karton.

PODRINJE – BORAC 0:0

stadion: Gradski u Janji, gledalaca: 500, sudija: Dušan Berak (Trebinje), žuti kartoni: Jusufović, Vučić, Sajtanović, Krajišnik (Podrinje), Radulović, Zekanović, Vejnović (Borac).

PODRINJE: Bodiroga, Jusufović, Arsenović, Đokić, Vujić, Pavić (od 57. minuta Sajtanović), Arnautović (od 83. minuta Simić), Janjić, Vučić, Krajišnik (od 88. minuta Redžić), Marković. Trener: Senad Hadžić.

BORAC: Avdukić, Vejnović, Radoja, Kunić, Radulović, Erić, Dujaković (od 76. minuta Kondić), Raspudić, Đorđević (od 70. minuta Delić), Burazor, Zekanović (od 89. minuta V. Danilović). Trener: Vule Trivunović.