Objavljeno: 15.07.2015. u 11:42

SAVLADANI ROLTEK I ALUMINIJ

Fudbaleri Borca zabilježili su pobjede u posljednje dvije pripremne utakmice na Rogli. Jagodićevi izabranici savladali sujuče ujutro člana Druge lige Slovenije, Roltek Dob, rezultatom 1:6.Slovenački drugoligaš stigao je do vođstva u 30. minutu preko Marka Lundera, međutim za samo 20 minuta drugog poluvremena izabranici Vlade Jagodića su postigli šest golova, od čega su četiri bila djelo Miloša Kukića, koji je prošle sezone nastupao za kadetski tim Borca.

Prvih 45 minuta, kako rekosmo, završeno je rezultatom 1:0. U 66. minutu „crveno-plavi“ su izjednačili preko Srboljuba Jandrića, zatim je Demir Jakupović u 70. minutu povisio na 1:2, a samo tri minuta kasnije Kukić je postigao svoj prvi gol za 1:3. Preostala tri pogotka Kukić je postigao u 77, 80. i 86. minutu.

U posljednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Rogli, odigranoj juče u popodnevnim časovima, Jagodićevi puleni su rezultatom 4:2 savladali slovenačkog drugoligaša Aluminij iz Kidričeva. Strijelci za Borac bili su Aleksandar Subić, Elvir Koljić, Srboljub Jandrić i Siniša Saničanin.