Objavljeno: 20.07.2017. u 22:10

SJAJNA UVERTIRA ZA ČELIK: BORAC SILOVIT PROTIV KOZARE

Fudbaleri Borca deklasirali su večeras ekipu Kozare iz Gradiške rezultatom 7:0 u posljednjoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema za nastup u Premijer ligi BiH. Dva gola za naš tim bila su djelo Gorana Galešića, dok su po jednom mrežu tima iz grada na Savi zatresli Petar Kunić, Ivan Delić, Mladen Veselinović, Vladan Danilović i Boris Raspudić.

Goleadu na Gradskom stadionu je otvorio Kunić u 14, a nastavio Delić u 42. minutu. U 48. minutu Galešić je postigao svoj prvi gol na meču, dva minuta kasnije u strijelce se upisao Veselinović, a u 55. minutu je drugi put pogodio Galešić. Igrao se 61. minut kada je šesti Borčev gol postigao Vladan Danilović, a meč je zaključen Raspudićevim golom u 69. minutu.

Fudbaleri Borca, podsjetimo, prvu premijerligašku utakmicu u novoj sezoni igraju u nedjelju, 23. jula, od 19:30 časova na Gradskom stadionu protiv zeničkog Čelika.