Objavljeno: 25.10.2016. u 22:16

TRIJUMFI KADETA I JUNIORA NAD SLOGOM

Kadeti i juniori Borca su u 11. kolu Omladinske lige BiH, grupa Zapad, na Gradskom stadionu dočekali selekcije Sloge iz Bosanske Otoke i upisali dvije uvjerljive pobjede. Kadetski tim „spakovao“ je gostima 8 lopti u mrežu, od čega je to tri puta učinio Dorian Kuruzović, dok su kadeti postigli upola manje golova (4:1).

Kako rekosmo, tri gola za naš kadetski tim postigao je Dorian Kuruzović (34, 47. i 73. minut), dok su po jednom precizni bili Nikola Turanjanin (20.), Nikola Rogić (42.), Đorđe Milojević (51.), Milan Nenad (58.) i Nemanja Jeličić (64.). Juniori su, sa druge strane, do prednosti stigli golom Borisa Jagodića u 9. minutu, na 2:0 povisio je Luka Grahovac u 27, u 71. minutu Nemanja Burgić je pogodio za 3:1, potom u 85. minutu i Stefan Veselinović za 4:0, a jedini gol za goste bio je djelo Zinedina Bešića u istom minutu.

Ovome dodajmo i da će zaostale utakmice 9. kola sa timovima Podgrmeča iz Sanskog Mosta biti odigrane u srijedu, 20. novembra.

U 12. kolu kadeti i juniori će u derbijima snage odmjeriti sa Željezničar Sport timom.