Objavljeno: 27.02.2017. u 16:30

TRIVUNOVIĆ ZADOVOLJAN ODGOVOROM NA PREDNOST ZVIJEZDE

Fudbaleri Borca savladali su rezultatom 3:2 sastav gradačačke Zvijezde u četvrtoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema za nastavak sezone u Prvoj ligi Republike Srpske. Crveno-plavi su do pobjede nad federalnim prvoligašem stigli nakon gola zaostatka po završetku prvog poluvremena, što je u izjavi nakon utakmice u prvi plan stavio i šef stručnog štaba Vule Trivunović.

Odmjerili smo snage sa izuzetno kvalitetnom ekipom, koja u svojim redovima ima nekoliko fudbalera koji posjeduju premijerligaško iskustvo, i sa te strane mi je jako drago što smo  odigrali jednu ovakvu utakmicu. Rezultat uopšte nije bitan čak i da je bio drugačiji, a vidjeli smo ponovo neke dobre i loše stvari. Raduje me što je ekipa kod rezultata 1:2 za protivnika odreagovala pozitivno i što su igrači koji su ušli u igru u nastavku donijeli preokret, što je veoma bitno zbog njihovog samopouzdanja. Sama utakmica bile je tvrda, čvrsta, ali mislim da smo u većem dijelu utakmice mi bili ta ekipa koja je kontrolisala igru, bar u drugom poluvremenu. Svakako, i ova utakmica je pokazala da postoje stvari koje moramo da mijenjamo i na kojima moramo da radimo kako bismo spremni dočekali nastavak prvenstva – rekao je Trivunović.