Objavljeno: 19.10.2015. u 17:49

VISOK PORAZ BORCA OD SLAVIJE

Fudbaleri Borca zabilježili su treći vezani poraz u Premijer ligi BiH izgubivši juče u Istočnom Sarajevu, u derbiju 12. kola, od Slavije rezultatom 3:0. Domaći su stigli do prednosti već u 9. minutu, kada je Branislava Ružića savladao Branislav Arsenijević nakon kornera.

Već u 22. minutu bilo je 2:0, a strijelac je bio Darko Spalević, a konačan rezultat u 87. minutu postavio je Nemanja Pušara.

Fudbalere Borca u srijedu od 15 časova na Gradskom stadionu očekuje prva utakmica osmine finala Kupa BiH, a tri dana kasnije i utakmica sa Širokim Brijegom u okviru 13. premijerligaškog kola.

SLAVIJA – BORAC 3:0

strijelci: 1:0 Arsenijević (9.), 2:0 Spalević (22.) 3:0 N. Pušara (87.), stadion: SRC Slavija,gledalaca: 600, sudija: Edin Jakupović (Bihać), žuti kartoni: Ilić, Vidović, Radinović (Borac).

SLAVIJA: Lučić, Ristić, Zeba, Spalević (od 85. minuta Berjan), Grujičić, N. Pušara (od 90. minuta A. Pušara), Vejnović, Arsenijević, Barić (od 66. minuta Rovčanin), Marković, Kartal. Trener: Darko Vojvodić.

BORAC: Ružić, Redžić, Saničanin, Vidović, Ilić (od 66. minuta Stojanović), Jović, Bečelić, Radinović, Paštar, Jandrić (od 46. minuta Predragović), Marjanović (od 46. minuta Koljić). Trener: Petar Kurćubić.